t +31 (0) 492 – 33 50 20

e info@gennipschrieks.nl

Wie zijn we?

vanGennipSchrieks

Bedrijfsadviezen

Klantbelang voorop, dat is altijd onze aanvliegroute. We denken vanuit het belang van jou en je onderneming. Met een helikopterview kijken we naar een vraagstuk en bieden we altijd méér dan het standaardantwoord. Ons team van experts staat voor jou klaar.

Ons team bestaat uit adviseurs met gedegen kennis van zaken als het gaat om bedrijfseconomische en juridische vraagstukken, fiscalisten, data-analisten (BI) en energie-adviseurs. Iedere klant heeft bij ons een vast aanspreekpunt. Dit zorgt voor korte lijnen en directe communicatie. Hart voor (agrarisch) ondernemerschap, doelgericht, kritisch en kort op de bal zijn woorden die bij ons passen. Graag maken we kennis met jou en jouw ambities!

Christian Meulendijks

Christian Meulendijks

Bedrijfsadviseur / Vennoot

t +31 (0) 492-335020
christian@gennipschrieks.nl

Wichard Schrieks

Wichard Schrieks

Fiscalist / Vennoot

t +31 (0) 492-335020
wichard@gennipschrieks.nl

Marieke Kuunders

Marieke Kuunders

Assistent accountant

t +31 (0) 492-335020
marieke@gennipschrieks.nl

Antoon van Gennip

Antoon van Gennip

Vennoot

t +31 (0) 492-335020
antoon@gennipschrieks.nl

Esther Creemers

Esther Creemers

Assistent accountant

t +31 (0) 492-335020
esther@gennipschrieks.nl

Marion Smits

Marion Smits

Assistent accountant

t +31 (0) 492-335020
marion@gennipschrieks.nl

Monica Kuijpers-Verhees

Monica Kuijpers-Verhees

Secretaresse

t +31 (0) 492-335020
monica@gennipschrieks.nl

Jolanda van de Goor

Jolanda van de Goor

Assistent accountant

t +31 (0) 492-335020
jolanda@gennipschrieks.nl

Rens van Heugten

Rens van Heugten

Assistent accountant

t +31 (0) 492-335020
rens@gennipschrieks.nl

Emiel Verhaegh

Emiel Verhaegh

Energie adviseur

t +31 (0) 492-335020
emiel@gennipschrieks.nl

Jorg van Gisbergen

Jorg van Gisbergen

Energie adviseur / mede-eigenaar Energie Advies

t +31 (0) 492-335020
jorg@gennipschrieks.nl